Zleciłem druk ulotek i plakatów na koncert

Praca dla domu kultury sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Mogłem przez cały czas się rozwijać i dzięki temu zdobywałem nowe doświadczenie. Sprawdzałem się podczas wykonywania każdego zadania i dzięki temu dostałem umowę na stałe. Wtedy też dostałem poważne zadanie. 

Dużo ulotek i plakatów promujących koncert

ulotki plakatyZlecono mi zorganizowanie koncertu znanego zespołu jazzowego w naszym mieście i miałem zająć się wszystkim kompleksowo. Podstawą było nagłośnienie tego wydarzenia i w tym przypadku najlepsze były ulotki plakaty, za których projektowanie zabrałem się od razu. Z wykonaniem plakatu poszło mi sprawnie, bo wiedziałem dokładnie co musiało się na nim znajdować. Ulotek z kolei nigdy nie robiłem i tutaj poprosiłem o pomoc swojego znajomego, który pracował w agencji reklamowej. Dał mi on wiele cennych wskazówek i dzięki temu również z wykonaniem ulotek sobie poradziłem. Znalazłem drukarnię internetową, która oferowała dość tanie usługi. Miałem określony budżet na to wydarzenie i musiałem się w nim zmieścić. Zamówiłem bardzo dużo ulotek i plakatów, które musiałem jeszcze rozwiesić w całym mieście. Zatrudniłem do tego kilku studentów, ponieważ sam nie dałbym rady. Ulotki rozdawali na uczelniach, w szkołach i na ulicach. Naklejaniem plakatów zajmowałem się sam, bo doskonale wiedziałem w jakich miejscach możliwe było ich umieszczenie. Ta akcja była bardzo udana, ponieważ o koncercie dowiedzieli się wszyscy mieszkańcy i udało się sprzedać wszystkie bilety. 

Akcja z koncertem była moim ogromnym sukcesem. Zostałem za to oczywiście pochwalony, ponieważ wszystko dopiąłem na ostatni guzik. Nawet zadbałem o nagłośnienie, które było naprawdę dobre, Koncert mieszkańcom bardzo się podobał i wszyscy go chwalili. Taki był cel tego wydarzenia.